חפש חפש  
תכניות ומבצעים
מכשירים
ווקי טוקי
מירס עסקים
Mirs & More
מירס חו"ל
שירותים מתקדמים
שירות לקוחות
מירס צה"לtrns
מחוברים לקהילה

 

    

מחוברים לקהילה

מראשית ימיה יוזמת ומבצעת מירס פעילות קהילתית נרחבת, לצד פעילותה העסקית הענפה. את המגוון העשיר של הפעילויות השונות למען הקהילה, המאפיינות את המרקם האנושי של החברה ואת יסודותיה השורשיים, מלווה המסר "מחוברים לקהילה".

האחריות החברתית לצד העשייה הקהילתית של החברה, נשענות על רתימת יכולות הליבה של מירס למען קהלי מטרה ממוקדים, בתחומי עשייה נבחרים:

 

מחוברים לצבא

מירס שותפה מלאה עם עמותת "בית-קובי", שהוקמה לזכרו של קובי איכלבום ז"ל אשר נפל בנצרים. העמותה תומכת ישירות במאות חיילים בודדים בצה"ל ומייצגת בפועלה את תמצית הישראליות: צבא, עלייה, חברה. מירס לוקחת חלק פעיל בשני מסלולים עיקריים:

  •  "עד קצה המסלול"- ליווי החיילים הבודדים בנקודות ציון משמעותיות במסלול הצבאי - מיום הורים, דרך טקס ההשבעה וסיום מסע כומתה ועד סוף המסלול.
  • מסע ג'יפים שנתי - החל מתכנון המסלול, גיוס ג'יפים ורכבי 4X4 מתוך החברה ומחוצה לה, תרומת תקשורת ווקי-טוקי בין הג'יפים, גיוס מתנדבים, לוגיסטיקת האירוע בשטח ועוד.

 כמו כן, ביולי 2010 החלה מירס לאמץ את יחידת "עוקץ", במסגרת פרויקט "אמץ לוחם" של האגודה למען החייל. במסגרת האימוץ, תומכת מירס בציוד ומשאבים ונמצאת עמה באירועים משמעותיים של היחידה.

 

מחוברים לספורט

מירס פועלת עם עמותת "אתגרים", העוסקת בהפעלת ספורט אתגרי לילדים בעלי מוגבלויות. הפעילות כוללת קשר קבוע עם העמותה, ליווי הילדים וסיוע במגוון פעילויות ספורט ואתגר בימי "שיא" שעורכת העמותה.

 

מחוברים לבריאות

מירס מקיימת שיתוף פעולה עם עמותת "גדולים מהחיים", הפועלת למען ילדים חולי סרטן,  ולוקחת חלק פעיל בתפעול "רכבת החיוכים", בשיתוף עם רכבת ישראל. בנוסף נרתמת מירס לקיים מוקדי התרמה לעמותה ברדיו ובטלוויזיה

 

מחוברים לאוכלוסיות נזקקות ומיוחדות

לקראת ראש השנה ופסח, מירס חוברת לארגון "לתת" ומסייעת באריזת אלפי חבילות מזון, הנארזות ונשלחות למשפחות מעוטות יכולת. בנוסף, לקראת ראש השנה וחג הפסח, מארחת מירס עמותות וארגונים המטפלות באוכלוסיות מיוחדות ליריד מכירות מיוחד בשם "מתנה שכולה נתינה", בו מציעים אנשי העמותות מתנות פרי יצירתם, כשהרווח נאסף למען הילדים.

   

מחוברים לחינוך

פעילויות תומכות במועדוניות הרווחה ברחבי העיר לוד, בסמוך לחנוכה, ט"ו בשבט, עיד אל אדחה ולחגים נוספים של כל המגזרים בעיר.

 

מחוברים לתקשורת

מדי שנה תורמת מירס תקשורת ווקי טוקי לפרויקטים ארציים רחבי היקף, בהם מבצעי איסוף מזון של עמותת "לתת", קייטנות קיץ לילדים מוגבלים של עמותת "קו לחיים ועוד". בנוסף, לאורך השנה נרתמת מירס לעשרות מבצעי תרומות באמצעות SMS, ביניהם דגל אורות התקווה, האגודה למלחמה בסרטן ועוד.הפעילות והתרומה לקהילה הפכה להיות חלק ממערך החיים במירס. הסיפוק  וההנאה להם זוכים המתנדבים לא נופלים בעוצמתם מאלה אשר להם זוכים החיילים, הילדים, המשפחות הנזקקות. אנו מאמינים כי מגוון התחומים בהם פועלת מירס בקהילה מאפשר לכל עובד למצוא את דרכו לתת עוד משהו קטן לטובת יצירת חברה איכותית יותר, סובלנית יותר, אכפתית יותר.